Polska, plakieta jednostronna z Józefem Ignacym Kraszewskim

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 22:23:20
145276
Opis: Polska - XIX w., plakieta jednostronna z Józefem Ignacym Kraszewskim
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 155 x 132 mm, cynk, z uszkiem, pięknie zachowana plakieta

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 47

1)  150 zł