Niemcy, 4 grosze, 1798 A

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 4 grosze, 1798 A

Niemcy, 4 grosze, 1798 A

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 22:20:00
146045
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, 4 grosze, 1798 A, Berlin
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: wytarty, patyna
Literatura: Olding 109, v. Schr. 69

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 1 zł
Cena szacunkowa: 1 zł
Ilość odsłon: 188

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  2 zł