Polska, 3 grosze, 1829 FH

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 3 grosze, 1829 FH

Polska, 3 grosze, 1829 FH

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:35:00
145841
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 3 grosze, 1829 FH, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wybite uszkodzonym stemplem rewersu
Literatura: Bitkin 1035, Iger KK.29.1.a (R), Plage 170 var

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 309

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  370 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  180 zł
7)  130 zł
8)  110 zł
9)  100 zł
10)  90 zł
11)  80 zł
12)  65 zł
13)  60 zł