Polska, 3 grosze, 1814 IB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 3 grosze, 1814 IB

Polska, 3 grosze, 1814 IB

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:33:20
145837
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, 3 grosze, 1814 IB, Warszawa, odmiana z otwartą cyfrą 4
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Kop. 3681, Iger KW.14.1, Kahnt FA3 1278, Plage 92

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 298

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  230 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł