Polska, grosz, 1776 EB

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1776 EB

Polska, grosz, 1776 EB

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:33:00
145836
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, grosz, 1776 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Plage 112, Plage-miedź 144

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 725

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  38 zł