Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:38:20
145803
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w. pne, Delfin z liniami i zaznaczonym okiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 29 mm, 2.26 g, zielona patyna
Literatura: SNG BM Black Sea 334

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 132

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  48 zł