Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:38:00
145804
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w. pne, Delfin, na wewnętrznej stronie napis ΑΡΙΧΟ
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 44 mm, 4.89 g, zielona patyna
Literatura: SNG BM Black Sea 374-376

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 198

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  110 zł
4)  90 zł