Grecja i posthellenistyczne, drachma, IV w. pne.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:37:00
204345
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Istria, drachma, IV w. pne., Aw: Dwie głowy młodzieńców obrócone względem siebie, Rw: Ptak lecący w lewo chwytający delfina szponami, u góry ΙΣΤΡΙH
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.82 g

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 524

1)  380 zł
2)  370 zł