Szwajcaria, 1 krajcar, bez daty

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 22:54:20
145716
Opis: Szwajcaria - St. Gallen- miasto, 1 krajcar, bez daty, odmiana z literką K i C
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: HMZ 2-910g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 172

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł