Niemcy, talar pośmiertny (Sterbetaler), 1827

Rozpoczęcie: 28-08-2017 18:00
Zakończenie: 07-09-2017 22:52:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 22:52:00
145664
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August I 1806-1827, talar pośmiertny (Sterbetaler), 1827, Drezno, na obrzeżu GOTT SEGNE SACHSEN
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.94 g, resztki blasku menniczego, patyna
Literatura: Thun 305, AKS 55, J. 44

Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 168