Śląsk, medal autorstwa I. K., XVII w. (1680)

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 22:46:20
145545
Opis: Śląsk - Wrocław, medal autorstwa I. K., XVII w. (1680), Aw: Panorama miassta, u góry herb, po bokach anioły, wokoło napis ELDIESERSTADT ANDACHT TREU..., u dołu w ozdobnym kartuszu napis BRESLAVV, Rw: Winnica, u góry słońce i napis SIE IST WIE EIN FRUCHTBAR WEIN STOCK
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 45 mm, srebro 22.57 g
Literatura: F.uS. 5080

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 478

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 150 zł
4)  600 zł