Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Polska, trojak, 1598

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:55:40
145465
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1598, Lublin, litera L przedziela pełną datę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny
Literatura: Iger L.98.6.a (R)

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 281

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  390 zł
5)  350 zł
6)  270 zł
7)  240 zł
8)  210 zł
9)  200 zł
10)  190 zł
11)  180 zł
12)  145 zł
13)  135 zł
14)  125 zł