Polska, denar, 1584

Polska, denar, 1584

Polska, denar, 1584

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:46:20
145497
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, denar, 1584, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: CNG 126.VI, Kop. 7422 (R3), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 196

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  60 zł