Polska, 20 marek polskich, 9.12.1916

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 20:32:20
204106
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie 1915-1918, 20 marek polskich, 9.12.1916, jenerał, seria A 4661524
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po niewielkiej konserwacji, ale ładna prezencja, egzemplarz z kolekcji Lucow
Literatura: Ros. 444, Miłczak 4, Lucow 260 (R4)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 97

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  360 zł
4)  340 zł