wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, ..

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 20:30:40
204212
Opis: wydawnictwa polskie, Koziczyński Jerzy - Banknoty polskie- Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, tom V 1944-1955, Warszawa 2010
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 str., ilustracje i określenie rzadkości w tekście, duży format, świetne ilustracje, twarda oprawa z obwolutą

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 390 zł
Cena szacunkowa: 650 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 119

1)  390 zł