Grecja i posthellenistyczne, trihemiobol, V w. pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 20:32:20
144527
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Myzja - Lampsakos, trihemiobol, V w. pne, Aw: Dwulicowa głowa Janusa; Rw: W kwadracie incusum głowa Ateny w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.14 g
Literatura: Sear 3879

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 398

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  105 zł