Rosja, odznaka pamiątkowa 4 Pułku Grenadierów Nieświeskich im generała feldmarszałka Barclay de Tolly

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:54:40
144668
Opis: Rosja, odznaka pamiątkowa 4 Pułku Grenadierów Nieświeskich im generała feldmarszałka Barclay de Tolly
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 41 x 41, nakrętka niesygnowana
Literatura: Werlich/Andolenko 161

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 429

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  460 zł
4)  360 zł