Niemcy, Odznaka artyllerii przeciwlotniczej wojsk lądowych Flakkampfabzeichen

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:53:20
144642
Opis: Niemcy - III Rzesza 1933-1945, Odznaka artyllerii przeciwlotniczej wojsk lądowych Flakkampfabzeichen
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 59 x 45 mm, zapięcie na agrafkę, bez puncy wytwórcy
Literatura: Detlev Niemann 7.06.06

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 363

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  230 zł
6)  220 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł