Polska, odznaka pamiątkowa Głównego Związku Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:53:00
144667
Opis: Polska - do 1945, odznaka pamiątkowa Głównego Związku Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej, odznaka jednoczęściowa, nakrętka sygnowana G.Sosnowski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 49 x 49 mm

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 664

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł