Rosja, dienga, 1704

Rosja, dienga, 1704

Rosja, dienga, 1704

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:51:00
144701
Opis: Rosja - Piotr I 1689-1725, dienga, 1704, Moskwa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, patyna
Literatura: Diakov 1, Brekke 107

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 288

1)  65 zł
2)  60 zł