Niemcy, 2 marki, 1904 G

Niemcy, 2 marki, 1904 G

Niemcy, 2 marki, 1904 G

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:49:20
144620
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, 2 marki, 1904 G, Karlsruhe
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 155, Jaeger 32

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 94

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  65 zł
5)  55 zł