Niemcy, 2 marki, 1877 G

Niemcy, 2 marki, 1877 G

Niemcy, 2 marki, 1877 G

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:49:00
144618
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, 2 marki, 1877 G, Karlsruhe
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 153, Jaeger 26

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 404

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  42 zł