Niemcy, ort, 1685 HS

Niemcy, ort, 1685 HS

Niemcy, ort, 1685 HS

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 22:47:20
144617
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1685 HS, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: v. Schr. 1718-1820

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 157

1)  65 zł
2)  60 zł