Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:44:40
144747
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD23-37

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  105 zł
5)  95 zł