Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Polska, 5 złotych, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 20:30:20
144623
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 5 złotych, 8.06.1794, seria N.C.1, numeracja 6305
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane, naddarcia i małe ubytki na marginesach
Literatura: Lucow 4 (R2), Miłczak A1a2

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 518

1)  940 zł
2)  920 zł