Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 31-07-2017 18:00
Zakończenie: 10-08-2017 20:30 ÷ 22:53
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Wietnam Południowy, zestaw 4 banknotów o nominałach:
Wietnam Południowy, zestaw 4 banknotów o nominałach:
143744
2 x 1.000 dong 1972 (Wietnam Południowy), 1 yuan 1954 (Ch...
I

start 48 zł

351 wyświetleń

0 zakończona
Włochy, zestaw: 7 x 1.000 lirów, 1982
Włochy, zestaw: 7 x 1.000 lirów, 1982
143737
I

start 42 zł

122 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 8 gute groschen, 1758 B
Niemcy, 8 gute groschen, 1758 B
144317
Aw: Popiersie Wiktora Fryderyka w prawo, w otoku napis, R...
III

start 120 zł

301 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 32 szylingi, 1808
Niemcy, 32 szylingi, 1808
136134
II-

start 240 zł

107 wyświetleń

0 zakończona
Niemcy, 4 grosze (1/6 talara), 1805 A
Niemcy, 4 grosze (1/6 talara), 1805 A
203943
III+

start 60 zł

151 wyświetleń

0 zakończona
różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: Papui Nowej Gwinei, Somalii, Kambodży,..
różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: Papui Nowej Gwinei, Somalii, Kambodży,..
144070
zestaw monet różnych krajów m. in.: Papui Nowej Gwinei, S...
I/I-

start 180 zł

123 wyświetleń

0 zakończona
Europa - różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Monako, Szwajcarii, W..
Europa - różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Monako, Szwajcarii, W..
144071
zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Mona...
I/II

start 90 zł

182 wyświetleń

0 zakończona
Indie, zestaw 19 monet Indii i 1/4 centa Cejlon
Indie, zestaw 19 monet Indii i 1/4 centa Cejlon
144072
I/II

start 120 zł

146 wyświetleń

0 zakończona
Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą
Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą
144068
sygnowany LOUIS BOTTÉE, Aw: Allegoria waluty - kobieta tr...
I-

start 90 zł

182 wyświetleń

0 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.