Niemcy, medal z 1893 r. z wystawy w Brunszwiku

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:52:40
144329
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II 1888-1918, medal z 1893 r. z wystawy w Brunszwiku, Aw: Siedząca Demeter z wieńcem w dłoni, u jej stóp owoce, w tle miasto, Rw: Ratusz Starego Miasta w Brunszwiku, u dołu herb, u góry wstęga z napisem ALTSTADT RATHHAUS, wokoło napis w otoku
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 45.13 g

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  90 zł