Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą

Rozpoczęcie: 31-07-2017 18:00
Zakończenie: 10-08-2017 22:52:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:52:20
144068
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą, sygnowany LOUIS BOTTÉE, Aw: Allegoria waluty - kobieta trzymająca wagę i róg pełen monet, u jej boku anioł trzymający gałązkę laurową, u góry napis UNITE PRECISION REGULARITE, Rw: Panorama miasta Paryża, nad nią gałązka i wstęga z napisem CENTENAIRE DE 1789, u góry napis MINISTERE DES FINANCES, u dołu AMINISTRATION DES MONNAIES ET MEDAILLES
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 184