Francja, żeton Maria Leszczyńska, królowa Francji, 1729

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:51:40
144066
Opis: Francja - Maria Leszczyńska, żeton Maria Leszczyńska, królowa Francji, 1729, sygnowany DU VIVIER F, Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis MARIA D G FR - ET NAV REGINA, Rw: Płonący ołtarz z delfinem i napis wokoło VOCABITUR HIC QUO QUE VOTIS, w odcinku MAISON / DE LA REINE / 1729
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, 7.07 g

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 296

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  155 zł