do XVIII wieku, XIX-wieczna odbitka medalu z 1573 r. wybitego we Francji z okazji wyboru Henryka na króla Polski

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:48:00
144065
Opis: do XVIII wieku - Henryk Walezy 1573-1589, XIX-wieczna odbitka medalu z 1573 r. wybitego we Francji z okazji wyboru Henryka na króla Polski, Aw: Popiersie w zbroi i płaszczu w prawo, napis w otoku HENRICVS D G POLONIÆ REX INVIC 1573; Rw: Widok wybrzeża morskiego z zachodzącym słońcem, wokoło EXTERNO PORTAT SVA LVMINA MONDO
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, 10.18 g, patyna
Literatura: Raczyński 39, H-Cz. 591

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 254

1)  480 zł