Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1838

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 22:18:20
144076
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1838, Warszawa, po 5. gałązce laurowej 3 jagódki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1144, Plage 361

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 402

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  360 zł
5)  290 zł
6)  250 zł
7)  210 zł
8)  190 zł
9)  180 zł
10)  170 zł
11)  150 zł