Szkocja, 10 funtów, 1.05.1979

Szkocja, 10 funtów, 1.05.1979

Szkocja, 10 funtów, 1.05.1979

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:42:40
144011
Opis: Szkocja - The Royal Bank of Scotland Limited, 10 funtów, 1.05.1979, seria A/21 numeracja 509840
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie, dziurki
Literatura: Pick 338

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 368

1)  60 zł