Szkocja, 10 funtów, 5.11.1998

Szkocja, 10 funtów, 5.11.1998

Szkocja, 10 funtów, 5.11.1998

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:41:40
144014
Opis: Szkocja - Clydesdale Bank PLC, 10 funtów, 5.11.1998, seria A/AL, numeracja 024153
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po fachowej konserwacji, ślad po złamaniach w pionie i poziomie, ładna prezencja
Literatura: Pick 226b

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 178

1)  80 zł
2)  75 zł