Szkocja, 10 funtów, 5.01.1983

Rozpoczęcie: 31-07-2017 18:00
Zakończenie: 10-08-2017 21:41:20
Szkocja, 10 funtów, 5.01.1983

Szkocja, 10 funtów, 5.01.1983

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:41:20
144016
Opis: Szkocja - Clydesdale Bank PLC, 10 funtów, 5.01.1983, seria D/HT, numeracja 017302
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu lewego dolnego rogu i w pionie, papier na marginesach miejscowo pomarszczony, ale rzadkie
Literatura: Pick 213a

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 166