Szkocja, 5 funtów, 27.02.1981

Szkocja, 5 funtów, 27.02.1981

Szkocja, 5 funtów, 27.02.1981

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 21:41:00
144013
Opis: Szkocja - Clydesdale Bank Limited, 5 funtów, 27.02.1981, seria D/DF, numeracja 195373
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po fachowej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie, bardzo ładna prezencja
Literatura: Pick 205

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 255

1)  80 zł
2)  75 zł