wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polsk..

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 20:31:00
143912
Opis: wydawnictwa polskie, Podczaski Andrzej - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich, tom V, okres 1939-1960. Uzupełnienia i korekty do tomów od I do IV, wydanie II, Warszawa 2016
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, 243 strony formatu A4

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 335

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  980 zł
4)  900 zł
5)  840 zł
6)  740 zł
7)  580 zł