Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 20:30:40
143911
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom IV, Pomorze Gdańskie i Wolne Miasto Gdańsk; Warszawa 2007
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 170 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 233

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł
4)  490 zł
5)  260 zł