Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 10-08-2017 20:30:20
203944
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: około 350 stron formatu A4 z mnóstwem ilustracji w tekście, twarda oprawa

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 19
Ilość odsłon: 249

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  820 zł
4)  490 zł