Rosja, rubel, 1892

Rosja, rubel, 1892

Rosja, rubel, 1892

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 22:36:20
143870
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1892, Petersburg, odmiana z małą głową cara z długą brodą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 76, Kazakov 762

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 717

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  350 zł
4)  300 zł