Polska, 2 złote, 1998

Polska, 2 złote, 1998

Polska, 2 złote, 1998

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 22:23:40
203662
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989, 2 złote, 1998, Warszawa, Zygmunt III Waza 1587-1632
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: minimalne uszkodzony brzeg rantu na godzinie 2
Literatura: Parchimowicz 761

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 176

1)  18 zł