Polska, grosz, 1836 M-W

Polska, grosz, 1836 M-W

Polska, grosz, 1836 M-W

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:56:00
143891
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, grosz, 1836 M-W, Warszawa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny
Literatura: Bitkin 1214, Plage 243

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1191

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 100 zł
4)  1 050 zł
5)  860 zł
6)  680 zł
7)  280 zł
8)  260 zł
9)  240 zł
10)  200 zł
11)  185 zł
12)  180 zł