Polska, talar, 1812 IB

Polska, talar, 1812 IB

Polska, talar, 1812 IB

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:46:00
143935
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1812 IB, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 22.86 g, patyna
Literatura: Dav. 247, Kahnt FA3 1267, Kop. 3701 (R2), Plage 115, Berezowski 7.50 zł, H-Cz. 3470

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena szacunkowa: 1 600 zł
Ilość odsłon: 338

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 750 zł
4)  1 600 zł
5)  1 400 zł
6)  1 350 zł
7)  1 250 zł
8)  980 zł
9)  960 zł