Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Polska, trojak, 1540

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 20:58:40
140792
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, trojak, 1540, Gdańsk, popiersie króla w czepcu i koronie, końcówka napisu PRVS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger G.40.1.e (R1), CNG 73.a

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 364

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  340 zł
4)  320 zł