Polska, 10 złotych polskich, 8.06.1794

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 20:30:40
143671
Opis: Polska - Insurekcja Kościuszkowska 1794, 10 złotych polskich, 8.06.1794, seria F, numeracja 39480
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji
Literatura: Lucow 23 (R3), Miłczak A2

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 225

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  820 zł
4)  600 zł
5)  490 zł