Polska, 1/12 talara, 1698 EPH

Polska, 1/12 talara, 1698 EPH

Polska, 1/12 talara, 1698 EPH

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 03-08-2017 21:41:40
129811
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety sasko-polskie, 1/12 talara, 1698 EPH, Lipsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 187

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 254

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł
4)  30 zł