Polska, fałszerstwo 1.000 marek polskich, 17.05.1919

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 20:37:00
143543
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, fałszerstwo 1.000 marek polskich, 17.05.1919, seria C 623109, znak wodny “zygzakowate linie”, czterokrotnie perforowane, ze stemplem W.K.B. oraz podpisami i odręcznymi numerami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złamane w poziomie, ale piękna prezencja, rzadkie fałszerstwo z epoki
Literatura: Lucow 344 (R6), Miłczak 22j (jako falsyfikat)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 235

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  300 zł
5)  200 zł
6)  155 zł
7)  90 zł