Śląsk, medal z wystawy w 1897 we Wrocławiu, poświęconej opiece dzieci

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 22:53:20
143094
Opis: Śląsk, medal z wystawy w 1897 we Wrocławiu, poświęconej opiece dzieci, Aw: Opiekunka z dwojgiem dzieci, wokoło AUSSTELLUNG FÜR DIE PFLEGE DES KINDES IN HAUS UND SCHULE, u dołu sygnatura MAYER & WILHELM STUTTGART; Rw: Napis DEM VERDIENSTE, w wieńcu dębowo-laurowym BRESLAU 1897
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 60 mm, efektowny i pięknie zachowany
Literatura: F.u.S. 4983

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 236

1)  120 zł