Polska, trojak, 1766

Polska, trojak, 1766

Polska, trojak, 1766

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 22:04:00
143114
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766, Kraków, rzadka odmiana z popiersiem w zbroi, 8 jagódek w wieńcu, bez kropki po dacie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger K.66.1.a (R1), Plage-miedź 207, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 308

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  320 zł
5)  290 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł