Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 21:46:40
143165
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1614, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, duże cyfry daty, brak kulek przy krzyżu nad herbem miasta
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Kop. 7487 (R2), Shatalin GD14-8 (R2)

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1247

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 350 zł
4)  740 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  380 zł
8)  370 zł
9)  360 zł