wydawnictwa zagraniczne, Krauze XX w., 41. wydanie

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 29-06-2017 20:40:00
143382
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Krauze XX w., 41. wydanie, George S. Cuhaj, Thomas Michael - Standard Catalog of World Coins 1901-2000; 41st edition; Iola 2013
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ponad 2300 stron formatu A4, oprawa kartonowa, tysiące skatalogowanych monet z ilustracjami

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 113

1)  60 zł